Rejsy rodzinne i z przyjaciółmiMasz duszę podróżnika, marzysz o rejsie żeglarskim ale jesteś pełen obaw... nie wiesz jak będzie na morzu i od czego zacząć organizację rejsu?
Napisz do nas

Dlaczego Yachtilius?

Yachtilius jest agentem profesjonalnych firm czarterowych na całym świecie. Mamy 12 letnie doświadczenie w organizowaniu czarterów i rejsów żeglarskich w Chorwacji, Grecji, Turcji, Hiszpanii i we Włoszech. Co roku uczestniczymy w międzynarodowych spotkaniach, targach i szkoleniach dotyczących turystyki żeglarskiej. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych, oraz gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna. Żeglarstwo jest naszą wielką pasją.

Profesjonalne firmy czarterowe

   

Współpracujemy tylko z profesjonalnymi, sprawdzonymi firmami czarterowymi

Zadbane i sprawne jachty


   

Do dyspozycji mamy katamarany, oraz jachty 2, 3, 4 i 5 kabinowe. Na jachcie jest kuchnia (kambuz) i wszystkie sprzęty.

Doświadczeni skiperzy


   

Nasi kapitanowie mają bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu rejsów, posiadają najwyższe uprawnienia żeglarskie są  otwarci i dbają o dobrą atmosferę na jachcie.

Wybierz kierunek podróży


Ulubione porty naszych klientów

Ateny-Alimos
Grecja
Z powodu licznych połączeń lotniczych z wielu miast Polski i Europy oraz możliwości zatrzymania się na kilka dni w Atenach to najbardziej popularny region Grecji wśród żeglarzy. Zaczynając rejs w Atenach możemy płynąć na Zatokę Sarońską i Argolicką, a z Lavrionu na wyspy Cyklady
Trogir
Chorwacja
Znajdziemy tu architekturę romańską, gotycką, barokową, grecką i wenecką. Widok oświetlonego miasta i jego obronnych murów z Mariny ACI lub Mariny SCT - niezapomniany. Nad żeglarzami czuwa grecki bóg szczęśliwej chwili Karios, którego kamienną postać znajdziemy w klasztorze Św. Mikołaja.
Szybenik
Chorwacja
To doskonała baza wypadowa, z tego portu możemy płynąć na wyspy Kornaty lub tradycyjnym szlakiem wysp Środkowej Dalmacji. Nad miastem góruje gotycko-renesansowa katedra Św. Jakuba wpisana na listę światowego dziedzictwa kultury. 8 km od portu znajdują się słynne wodospady KRKA.
Skopelos
Grecja
jeżeli kochasz spokój oraz żeglugę i życie w stylu slow to rejs po greckich Sporadach jest właśnie dla Ciebie. Na tych wyspach nie ma wielkich hoteli ani tysięcy turystów, jest cicho, spokojnie i dziko. Koniecznie trzeba dopłynąć do idyllicznej wyspy Skopelos gdzie kręcono film Mamma Mia. Na Skopelos wznosi się ok. 360 uroczych kaplic i kościołów.

Galeria zdjęć